SMART alus kirurgilisest terasest POOLKUU, suurus L

14.40

3 makset 4.80€ kuus, ilma lisatasudeta. Modena

Kirjeldus

SMART alus kirurgilisest terasest POOLKUU, suurus L

Poolkuu kuju on väga mugav. Viili laius on suurem ja viilimise ala on ka suurem, mis omakorda lühendab tööaega. Mugav ümardus viili keskosas võimaldab küünenaha lähedal asuvat ala võimalikult tõhusalt töödelda ilma nahka puudutamata. Viili sirge külg on küünekuju viilimiseks väga mugav, sest sellega saab luua täiuslikke paralleele. Samuti annab see kuju viilialusele ka teatava jäikuse, mis on väga mugav ruudukujulise vormi tegemisel pikkadel küüntel. Kõverad SMART viilid on üsna laiad ja tavalisest terasest oleksid nad rasked. Kerguse tagamiseks toodetakse neid kirurgilisest terasest. M suurus on kompaktne ja mahub isegi kõige väiksemasse steriliseerijasse või ultrahelimasinasse.
Kõik SMARTi alused on valmistatud vastupidavast kirurgilisest terasest, puhastatud kroomist ja niklist. Peaaegu kõik kirurgilised instrumendid on valmistatud sellisest terasest, sellest ka selline terase nimi.
Kirurgilisel terasel on eeliseid paljude metallide ees. Tugevus, ei paindu töö ajal kuid jääb elastseks. Steriliseerimise ja pikaajalise kasutamise ajal ei esine deformeerumist. Kirurgiline teras ei deformeeru nagu teeb seda tavaline odav roostevaba teras. Väga oluline on, et alusel oleks ümar ja pehmelt lihvitud serv, mis ei kriimustaks klienti ega tekitaks kliendile viilimise ajal ebamugavusi. Kirurgiline teras ei eralda kahjulikke aineid isegi kõrgel temperatuuril. Viilidel on kõik kvaliteedisertifikaadid ning ohutus on tagatud.