Opalescence valgendav hambapasta tundlikele hammastele 100 ml

15.00

3 makset 5.00€ kuus, ilma lisatasudeta. Modena

Kirjeldus

Tundlikele hammastele! Opalescence valgendav hambapasta Whitening Sensitivity Relief omab valgendavaid omadusi ja värsket maitset, nii nagu paljude lemmik Cool Mint aga sisaldab muuhulgas kaaliumnitraati, et vähendada Sinu hammaste tundlikkust.

Hambapasta omadused:
Hamba emaililt pigmendi eemaldamiseks
Madala abrasiivsusega, mõeldud maksimaalseks hambaemaili kaitsmiseks
Jätab suhu meeldivalt värske ja puhta tunde, ühtlasi aitab ennetada hambahaigusi
Sisaldab naturaalseid maitse- ja lõhnaaineid
Täiskasvanud ja üle 6 aastased lapsed
Peske oma hambaid soovitavalt peale iga söögikorda või vähemalt 2 korda päevas või nii nagu Sinu hambaarst on juhised andnud.

Oluline on õpetada lapsi korralikult harjama ja peale hambapesu ka suud loputama, seni kuni nad iseseisvalt hambapesuga hakkama saavad.
Vältida pasta allaneelamist, sisaldab flouriidi.

Hoiatus: nagu fluori sisaldavate pastade puhul ikka, hoidke seda alla 6 aastaste lastele kättesaamatus kohas. Kui oled kogemata neelanud rohkem hambapastat, võta ühendust Mürgistuskeskusega või helista 112. Fluori sisaldavate toodete regulatsioon on erinevates maades erinev.

Koostis:
Water (aqua), Silica, Xylitol, Glycerin, Sorbitol, Potassium Nitrate, Flavor (aroma), Poloxamer 407, Sodium Lauryl Sulfate, Carbomer, Sodium Benzoate, Sodium Fluoride, Sodium Hydroxide, Sucralose, Xanthan Gum, FD&C Blue No. 1 (CI 42090) 19140, FD&C Yellow No. 5 (CI 42090).