Hollywood volüümripsmete kahepäevane koolitus

Info ja registreerimine info@tsikiita.ee

Koolituse hind sisaldab stardikomplekti Hollywood Kit 190€

Osalemiseks on vajalik eelnev ripsmepikenduste paigaldamise töökogemus 1-2 aastat. Kõik koolitused on individuaalsed ja korraga on koolitusel ainult 1-2 õpilast. Hollywood volüümripsmed on revolutsiooniline tehnika ripsmepikenduste paigaldamises, kus ühe naturaalse ripsme külge kinnitatakse mitu imepeent ( sama diameetriga, kui on naturaalne ripsmekarv ) pikendust. Hetkel kasutatakse volüümiripsmete tegemiseks põhiliselt 0,07 paksusega pikendusi. Pikendused muudetakse spetsiaalse tehnika abil lehvikukujuliseks, nii et tulemuseks on tihedad, tumedad ja täiuslikud ripsmed. Hollywood volüümiga ripsmed sobivad igapäevaseks kasutamiseks ja ei riku oma ripsmeid. Volüümripsmeid võib teha 2D-7D tehnikaga. Koolituse edukalt läbinutele väljastatakse nimeline  inglisekeelne sertifikaat.

Koolitus toimub individuaalselt 2 päeva ja kestvusega umbes 5 tundi ( olenevalt kui kiiresti õpilane valmis jõuab ) ja koosneb kahest osast:

Teooria, tootekoolitus, tutvumine materjalidega ja töövahenditega, erinevate silmakujude järgi ripsmete pikendamine, volüümripsmepikenduste hoolduse ja eemaldamise tehnoloogia.

Ripsmete püsipikenduste paigaldamine modellile. Õpilasel kaasa võtta modell, kellele teha paigaldus. Modell võib tulla 1 tund hiljemVajadusel modell salongi poolt, lisandub koolitusele 18€

Soovitav on kaasa võtta õpilasel enda pinsetid.

Hollywood Kit sisaldab

  • Mix Premium naaritsaripsmed
  • Charm Lashes Easy Fan, 6 ml