LeviSsime ripsme- ja kulmuvärv nr. 3.7 pruun 15 ml

4.80

3 makset 1.60€ kuus, ilma lisatasudeta. Modena

Kirjeldus

LeviSsime ripsme- ja kulmuvärv nr. 3.7 pruun 15 ml

Rakendamine: Lahjendage oksiid ja värv 1:1. Segage pulgakesega. Kandke kulmudele või ripsmetele. Laske mõjuda 10 minutit. Mitte hoida lahjendatud kujul. Tulemus kestab 4-5 nädalat.
Maht – 90 ml, arvestatud ligi 100 värvimiseks.
LeviSsime kulmu- ja ripsmevärv sobib professionaalseks ja koduseks kasutamiseks. LeviSsime värvipalett on rikas – 5 tooni, mida saab omavahel kombineerida ja saada täiesti uusi toone. Tänu sellele saab iga kliendi jaoks valida oma individuaalse värvitooni.
LeviSsime Shade nr. 7.5 Brown on LeviSsime värvipaleti põhivarjund. Värvi sujuvamaks muutmiseks saab seda kombineerida erinevates proportsioonides LeviSsime nr. 1 Black, LeviSsime nr. 1.1 Graphit või LeviSsime nr. 7.7 Light Brown’iga. Tänu sellele omadusele sobib värvaine kõikidele klientidele – blondiinist brünetini. LeviSsime nr. 3.7 Brown on naturaalne tumepruun varjund, ilma punaka helgita. Sellega näevad kulmud välja loomulikud ja naturaalsed. Tumepruuni varjundiga kulmud rõhutavad kuldsete juustega naiste individuaalsust. Värvaine looduslikud komponendid ei kahjusta kulmukarva. Pärast naturaalse pruuni värviga värvimist paistavad kulmud tihedad, hoolitsetud ja volüümikad, mis on oluline igas vanuses. Värvib hästi nii karvakesi kui ka nahka. Tänu sellele omadusele saab täita kulmukasvu “lüngad” värviga ja muuta nende kuju täiuslikuks. Värv säilitab karvade loomuliku värvi. Kulmukarvad on elavamad ja kuulekamad.

LeviSsime kulmu- ja ripsmevärvil on koguv efekt. Ripsmete värvimisel ei põhjusta värv silma limaskesta ärritust ega sügelust, kuna on läbinud allergilisi ja oftalmoloogilisi uuringuid. See sisaldab kastoorõli, mis soodustab kulmude ja ripsmete kasvu ning tugevdab neid. Värv on lõhnatu. Kulumine on väike ning ühest värvituubist piisab pikaks ajaks. Konsistentsi järgi on värvil geeljas tekstuur. Tänu sellele seguneb värv kergesti LeviSsime EyeBrow Activator 3% ja 6% oksüdeerijaga, ei valgu nahal laiali ja ideaalselt hoiab joonistatud kulmukontuuri.
Kasutusviis:
Segage valitud värv originaalse Eyebrow Activatoriga 10V (3%) ja 20V (6%) suhtes (1+1), sõltuvalt varjundi soovist. Kandke värv ühtlaselt kulmupinnale. Ooteaeg on 5 kuni 20 minutit. Puhastage ja loputage veega. Pärast kuivatamist töödelge Eyebrow Cleanseriga.