ALE!

K18 juuksemask 5 ml

15.00 11.99

3 makset 4.00€ kuus, ilma lisatasudeta. Modena

Kirjeldus

K18 juuksemask 5 ml

Alusta või jätka juuste molekulaarse töötlemisega kodus. K18 on patenteeritud bioaktiivne juuksehooldus- tehnoloogia, mis omab kliiniliselt tõestatud omadust parandada keemilisest, termilisest , mehaanilisest ja keskkonnast tekitatud juuksekahjustused.

Pese juuksed šampooniga. Ära kasuta palsamit. Kuivata rätikuga. Kanna juustele K18 Mask. Alusta ühest pumbatäiest ja lisa vastavalt juuste pikkusele, tihedusele ja seisukorrale. Kanna ühtlaselt juustesse, ühe pumbatäie kaupa juukseotstest juurteni. Mugavamaks levitamiseks kanna mask juustesse jaotuste kaupa. Lase mõjuda 4 minutit. Ära loputa. Mask jääb juustesse. Nüüd võid kasutada lisaks mõnda muud juustesse jäetavat toodet. Viimistle nagu tavaliselt.

Kui juustel on kasutatud eelnevalt raskemat sorti juuksetooteid nagu õlid, silikoonid või detox ained, on vaja parima tulemuse saavutamiseks kasutada eelnevalt süvapuhastavat šampooni. Vastasel juhul toimivad eelpool nimetatud ained barjäärina ja ei lase K18 Maskil juustesse tungida. K18 Maski on võimalik kasutada kodus eraldiseisva tootena, ilma eelneva töötluseta salongis. Soovitame K18 Maski kasutada peale salongi hooldust kodus 5-4 juustepesu. Peale seda jätkata hoolust kord nädalas.