Globacid SF pindade kiirdesinfitseerimisvahend 1 l

16.99

3 makset 5.66€ kuus, ilma lisatasudeta. Modena

6 laos

Kirjeldus

Kõik meie antiseptikud ja desinfektsioonivahendid on efektiivsed koroonaviiruse vastu (EN 14476)

Tooted on Eestis toodetud ning testitud vastavalt EN standarditele.

Globacid SF pindade kiirdesinfitseerimisvahend 1 l

Sobib ideaalselt toidupakendite ja toiduga kokkupuutuvate pindade desinfektsiooniks.

 

Globacid®SF on kuluefektiivne, laia toimespektriga, aldehüüdivaba pindade desinfektsioonivahend, millel on lisaks väga head orgaanilise mustuse eemaldamise omadused.

Globacid®SF kasutatakse erinevast materjalist kõikide veepesu taluvate pindade puhastamiseks ja desinfitseerimiseks. Näiteks uksed, aknalauad, kapid, põrandad, seined, voodiääred, köögiinventar, lülitid jms.

Pindade kiireks desinfektsiooniks mõeldud desinfektant, mis sobib kasutamiseks kõikidel alkoholi taluvatel pindadel. Vahend ei jäta pärast kasutamist pindadele jääkaineid ja seetõttu sobib see ka ideaalselt nende pindade desinfektsiooniks, mis puutuvad kokku toidu ja toiduainetega.

Koostis

Kvaternaarsed ammooniumühendid 6%, amiin 5,5%, polüglükooleeter, guanidiin, kompleksimoodustaja

Kasutamine

Globacid®SF kasutatakse erinevast materjalist kõikide veepesu taluvate pindade puhastamiseks ja desinfitseerimiseks. Näiteks: uksed, aknalauad, kapid, põrandad, seinad, voodiääred, köögiinventar, lülitid jms. Globacid®SF on saadaval kontsentraadina. Kontsentraadist ja puhtast veest valmistada töölahus vastavalt toimeajale, vt tabel. Globacid®SF töölahuse valmistamiseks ja puhastusomaduste paremaks saavutamiseks kasutada jahedat kuni toasooja vett. Pärast toimeaja möödumist, loputada toiduga kokkupuutuvad pinnad.

Hoiatus

Põhjustab tugevat silmade ärritust. Väga tuleohtlik vedelik ja aur. Hoida eemal soojusallikast, kuumadest pindadest, sädemetest, leekidest ja muudest süüteallikatest. Mitte suitsetada. Hoida pakend tihedalt suletuna.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Globacid SF pindade kiirdesinfitseerimisvahend 1 l”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga