Eldan AHA koorimisvedelik 50%, 125 ml

75.00

3 makset 25.00€ kuus, ilma lisatasudeta. Modena

Koorimisvedeliku koostisse kuuluvad AHA-happed koorivad õrnalt ülemist nahakihti, aktiveerivad ATP ja nukleiinhapete sünteesi, muudavad näojooned selgemaks, käivitavad rakkude kiire paljunemise, suurendavad naha niiskusesisaldust. Koorimisvahend lahustab epidermise ülemise kihi surnud rakud ja eemaldab need, vähendab pigmendilaike ja stimuleerib fibroblastide tootmist, mis omakorda stimuleerib kollageeni ja elastiini tootmist. Silub nii peenikesi kui ka sügavaid kortse. Sobib kasutamiseks õrnal ja tundlikul nahal ning silmaümbruse piirkonnas.

Kategooria:

Kirjeldus

NAHATÜÜP: Кõigile nahatüüpidele
KASUTAMINE: Kandke koorimisvedelik pintsliga näole ja kaelale, valides happe protsendi vastavalt oma naha seisukorrale, ning jätke sinna 10 minutiks, seejärel neutraliseerige
PEAMISED KOOSTISOSAD: Glükoolhape, sidrunhape, naatriumhüdroksiid, piimhape, glütseriin

Kõik Tsikiita kodulehel pakutud tooted, mis sisaldavad keemilist ainet (sh liimid, eelhooldusvahend, eemaldajad , ripsmete keemilise koolutamise tooted jne) on mõeldud AINULT PROFESSIONAALSEKS KASUTAMISEKS.
Kui te ei oma vastavat kvalifikatsiooni sertifikaati ja ei ole läbinud koolitust, siis nende toodete kasutamine ei ole teile lubatud ja Tsikiita sel juhul ei kanna mingit vastutust. Meie toodete kasutamiseks peab teil olema läbitud vastav koolitus.