Elan Supersonic Clear serum 10 ml

20.00

3 makset 6.67€ kuus, ilma lisatasudeta. Modena

Kirjeldus

Serum 1 on lahendus, mida kasutatakse kulmude ja ripsmete koolutamise protseduuri esimeses etapis. Vähendab koolutusprotseduuri ajakulu. Selle pH on 9,0-9,5

Protseduuri ajal kaitstakse dehüdratsiooni ja hapruse eest, mida soodustab keratiini ja kollageeniga hoolduskompleks. Seerum 1 Clear (läbipaistev) on soovitatav kasutada kulmude jaoks ja seerum 1 roosa ripsmete jaoks. 

Kandke seerum 1 kulmudele või ripsmetele. Laske mõjuda 3-10 minutit olenevalt kulmudest või ripsmetest. Seejärel eemaldage liigne lahus, kasutades veega niisutatud vatipadja. Kandke seerum 1 kulmude. Eemaldage liigne lahus veega niisutatud vatipadjaga, kui kulmude toonimise protseduur on pärast töötlemisaja möödumist. Eemaldage üleliigne lahus Elan Cleansing Detox-mousse’iga”, et peatada keemiline reaktsioon pärast töötlemisaja lõppemist, kui kulmude värvimise protseduuri ei tee. Eemaldage vaht veega niisutatud vatipadjaga. Kandke ja hajutage Multivitor kulmudele. Parema tulemuse saavutamiseks kandke peale Elan Color Fix kulmude ja ripsmete värvikinnitusvedelik keratiini ja päevalilleseemneõliga. Tehke seda pärast kulmude värvimist.