Elan Lamination Brow Fixup Step 1 Airless bottle 10 ml

18.00

3 makset 6.00€ kuus, ilma lisatasudeta. Modena

Kirjeldus

Välja töötatud professionaalsete iluspetsialistide poolt kulmude lamineerimise protseduuriks. Step 1 kasutatakse kulmude lamineerimise protseduuri esimeses osas. Lahuse pH on 9,0‒9,5. Toode ei sisalda tioglükoolhappe soola ja ammooniumhüdroksiidi.

Analüüsige kliendi kulmude seisundit. Kui kulmukarvad on paksud, tugevad ja varem keemilisi protseduure läbimata (kulmude toonimine või pleegitamine), töötlemisaeg 12-15 minutit.  

Kulmukarvad on keskmise paksusega, loomulikud, terved või varem keemiliselt töödeldud (kulmude toonimise või pleegitamise protseduurid), töötlemisaeg 6-12 minutit.

Maksimaalne töötlemisaeg ei tohiks ületada valitud kulmukarva tüübi töötlemisaega. Kui töötlemisaeg on lõppenud, eemaldage liigne lahus veega niisutatud vatipadjaga.

Henna kulmude toonimist ja kulmude pleegitamist ei ole soovitatav teha, sest tulemus võib olla väga ettearvamatu, mis võib põhjustada haprust ja väljalangemist. Soovitatav on 24 tunni jooksul pärast kulmude lamineerimist vältida sauna, solaariumi ja tekkinud kulmukuju mehaanilisi kahjustusi (nt padja peal magamine näoga allapoole). Soovitatav on vältida tugevate kosmeetikatoodete kasutamist ja tugevaid kosmeetilisi protseduure (koorijad, näokoorijad, alkoholipõhised losjoonid, laserhooldused) 48 tunni jooksul pärast kulmude lamineerimise protseduuri.