EkkoBeauty kulmuhenna 7 ml

19.90

3 makset 6.63€ kuus, ilma lisatasudeta. Modena

Kirjeldus

EkkoBeauty kulmuhenna 7 ml

Kulmude värvimine EKKOBEAUTY kulmudele mõeldud hennaga tagab kulmude ilusa kontuurse kuju ja loomuliku tooni. Protseduur annab täiusliku tulemuse, millel on ka selgelt väljendunud hooldav toime ja tulemuseks on elastsemad ja läikivamad kulmukarvad vaid ühe protseduuriga.

Kauakestev toon püsib kulmukarvadel kuni 8 nädalat, nahal kuni 14 päeva. Suurepärane võime nahka värvida. Eriti naturaalsed toonid. Hoolitsetud, loomulikult kaunid kulmud ühe hetkega. Lõputu värvipalett tänu toonide segamise võimalusele. Iga kulmukarv saab toidetud ja kaitstud. Stimuleerib uute kulmukarvade kasvu piki värvikontuuri.
Toode on mõeldud professionaalseks kasutamiseks.
Ärge kasutage toodet pärast selle säilivusaja lõppemist, põletikulisel või kahjustatud nahal ega ripsmete värvimiseks.
EkkoBeauty hennat ei ole soovitatav hoida kulmudel kauem kui 20 minutit!
Vältige värvisegu sattumist riietele.
Enne kasutamist viige läbi standardne küünarvarre test, et selgitada välja võimalikud allergilised reaktsioonid.
Hoidke toodet kuivas ja pimedas, lastele ja lemmikloomadele kättesaamatus kohas.
Kasutusjuhend:
1. Eemaldage meik ja puhastage kulmupiirkond sobiva koorijaga.
2. Segage mittemetallist nõus mineraalne lahus ja hennapulber soovitud konsistentsi jaoks vajalikus proportsioonis. Pärast valmistamist tuleb segu kohe ära kasutada.
3. Kandke segu lameda sünteetilise pintsli abil ühtlaselt nahale ja kulmudele, vastavalt kulmude kavandatud kujule. Vajadusel korrigeerige pealekandmise piiri kuiva vatipulgaga.
4. Toimeaeg 5–15 minutit sõltuvalt sellest kui intensiivset kulmukarvade ja naha tooni soovite saada. Soovitud tooni saavutamiseks ei ole vaja oodata EkkoBeauty henna täieliku kuivamiseni.
5. Eemaldage värvisegu pinnakiht vatipadjaga, mida on niisutatud EkkoBeauty kulmude ja ripsmete kasvuõliga. Viimase sammuna eemaldage henna jäägid kulmupiirkonnast veega.
EkkoBeauty BROWN henna kulmudele
Naturaalne pruun toon. Universaalne, sobib iga nahatooniga. Toonidest kõige loomulikum. Mõeldud ruuge ja brüneti juuksevärviga kasutajatele, kellel puudub selge kuuluvus nn sooja/külma tüüpi.
• piima konsistentsis – mokavärv, poolläbipaistev värviefekt nahal
• kastme konsistentsis – naturaalne pruun, keskmine värviefekt nahal
• hapukoore konsistentsis – mõru kohvi sügav toon, tätoveeriv efekt nahal
EkkoBeauty DARK BROWN henna kulmudele
Hallikaspruun moodustab lõplikus värvitoonis kergelt külma alatooni. Summutab liiga soojad noodid kui segada seda sooja paletiga hennaga.
• piima konsistentsis – cappuccino toon, poolläbipaistev värviefekt nahal
• kastme konsistentsis – esiletungiv hallikaspruun, keskmine värviefekt nahal
• hapukoore konsistentsis – puidupruun toon, tätoveeriv efekt nahal
EkkoBeauty LIGHT BROWN henna kulmudele
Universaalne Light Brown toon (sooja alatooniga helepruun) on mõeldud mis tahes juuksevärviga kasutajale, nii tumeruugete kui ka brünettide juuste puhul. Sobib ideaalselt nn slaavi tüübile. Annab silmatorkava, ekspressiivsete kulmudega tulemuse. Kollektsiooni üks õrnemaid ja peenemaid värvitoone on loodud spetsiaalselt blondi juuksevärviga kasutajatele. Valmislahendus, mis annab täiusliku tulemuse.
Koos Graphite tooniga kasutatakse Light Brown hennat ainult siis, kui pulber on lahustatud paksu kastme või hapukoore konsistentsini. Vedelamates olekutes ei avalda nende hennavärvide värvisegu nahale ja kulmukarvadele selgelt väljendunud mõju. Helepruun on kõige kaunim ja loomulikult mõjuv toon.
Helepruun varjund on mõeldud sooja varjundiga blondide ja heleruugete juuste omanikele. See on kollektsiooni üks õrnemaid ja delikaatsemaid toone.
• piima konsistentsis värvib ainult kulmukarvu
• kastme konsistentsis – poolläbipaistev nahka värviv efekt
• koore konsistentsis – toonib naha kergelt helepruuniks
EkkoBeauty GRAPHITE henna kulmudele
Külm hall toon, mille värvipalett ulatub heledast tuhatoonist kuni esiletungiva grafiidini. Mõeldud heleruugete ja külmblondide juustega kasutajatele. Annab väga delikaatse värvitulemuse ja on loodud loomuliku efekti saavutamiseks.
• piima konsistentsis – värvib kulmukarvad halliks
• kastme konsistentsis – värvib naha õrnalt helehalliks
• hapukoore konsistentsis – annab nahale ja kulmukarvadele sügavalt halli tooni
Koos Light Brown tooniga kasutatakse Graphite hennat ainult siis, kui pulber on lahjendatud paksu kastme või hapukoore konsistentsini. Vedelamates olekutes ei avalda nende hennavärvide värvisegu nahale ja kulmukarvadele selgelt väljendunud mõju. Grafiit on valmislahendus põhjamaist tüüpi kasutajate kulmudele.
EkkoBeauty GOLDEN BROWN henna kulmudele
Kuldpruun on klassikaline soe ookritoon. Vaatamata päikeselisele koloriidile ei anna kuldpruun kunagi lõppvärvis punakat tooni. Mõeldud nn sooja tüüpi heledate ja brünettide juustega kasutajatele.
• piima konsistentsis – annab nahale poolläbipaistva nisutooni
• kastme konsistentsis – karamell, keskmise värvitihedusega efekt nahal
• hapukoore konsistentsis – kaneelivärv, millel on nahale tätoveeriv efekt

Lisainfo

Värv

Brown, Golden Brown