Charm Lashes Lash & Brow Perming Lotion 1, 30 ml

33.50

3 makset 11.17€ kuus, ilma lisatasudeta. Modena

Laost otsas

Kirjeldus

Kasutamine: Katke 2/3 ripsmete naturaalsest pikkusest, juurtest 1 mm kaugusel. Vältige selle sattumist ripsmeotsadele ja jätke 8–12 minutiks. Katke samuti ka kulmukarvad ja jätke 8–12 minutiks. NB! Aeg sõltub karvade pikkusest ja paksusest. Eemaldage toode kuiva vatipadjaga. Toode tuleb täielikult eemaldada.
Kui toode ei tule pumbates välja, siis lükake sondiga põhja ülespoole läbi väike auk, mis on pudeli põhjas. Mitte mingil juhul ärge keerake korki maha, sest see rikub emulsiooni. Pakend sisaldab 30 ml emulsiooni. Pakendis olev toode säilib vähemalt 6 kuud pärast avamist. Toote esmakordsel kasutamisel on vaja avada turvalukk – keerake pumba osa kergelt, kuni kuulete krõksu ja siis alustage pumpamist. Tänu uuenduslikule pakendile on tehnikutel võimalik hooldust teostada kiiremini ning materjalikadu on minimaalne.
Ooteaeg: keskmistel ripsmetel 8 min, tugevatel ripsmetel 9 min, väga tugevatel/pikkadel ripsmetel 10-12 min.
Hoiatused: Vältige kontakti silmaga. Kui toode on sattunud silma, loputage hoolikalt. Hoidke lastele kättesaamatus kohas. Ainult välispidiseks kasutamiseks! Ainult professionaalseks kasutamiseks! Kaitske kasutamise ajal silmi silikoonpadjaga!
Valmistatud EL-is.

Kui toode on sattunud silma, loputage hoolikalt. Hoidke lastele kättesaamatus kohas. Ainult välispidiseks ja professionaalseks kasutamiseks.
Valmistatud EL-is.

Koostis: Aqua, Ethanolamine Thioglycolate, Cetaryl Alcohol, Ammonium Thioglycolate, Propylene Glycol, Peg-7 Glyceryl Cocoate, Sodium Lauryl Sulfate, Eethanolamine, Parfum, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol, Hexyl Cinnaamal, Limonene, Linalool