KARBOKÜSTERAAPIA

Karboksüteraapia näole45min60.00€

Karboksüteraapia on 5 astmeline noorendav protseduur. Süstivaba karboksüteraapia on kõige ohutum ja loomulik noorendamise viis mis võimaldab lühikese aja jooksul vabaneda kortsudest. Protseduur on näidustatud lõtvunud naha puhul. See on unikaalne liftingu protseduur kuulub eksptress-hoolduste hulka. Karboksüteraapia seisneb naha hapnikuga rikastamises, kus viiakse naha alla süsinikdioksiidi CO2

Protseduur on näidustatud ka akne ja armilise naha puhul. Peale ravi effekti maskiline karboksüteraapia avaldab ka profülaktilise mõju mis aitab ennetada akne tekimist. Protseduur vähendab nii uusi kui vanu postakne arme ja operatsioonide järgseid arme. Tänu nahas verevarustuse ja ainevahetuse paranemisele on protseduur näidustatud tuhminud, pigmenteeritud ja väsinud nahale, kuna muudab naha tooni ja reljeefi ühtlasemaks. Hooldus on tõhus kuperoosale. Protseduur sobib kõikidele nahatüüpidele ja sellel ei ole vanuse ega aastaajaga seotud piiranguid ja ei vaja taastumiseks aega. Võib teha ka raseduse ja imetamise perioodil ja ka puberteedi ajal. Soovitatav läbida protseduuri kuurina 1-2 korda nädalas 3-4 nädala jooksul. 

TEEMANTLIHVIMINE

Teemantlihvimine näole 60min 50.00€

Hooldus sisaldab pinnapuhastust, näonaha analüüsi, teemantlihvimist, maski, silma- ja päevakreemi.

Teemantlihvimine näole + näomassaaž õliga + seerum 60min 60.00€

Hooldus sisaldab pinnapuhastust, näonaha analüüsi, teemantlihvimist, näomassaaži õliga, seerumit.

Teemantlihvimine seljale või kätele 40min 35.00€

Hooldus sisaldab pinnapuhastust, teemantlihvimist ja kreemi.

Teemantlihvimine dekolteele 25min 35.00€

Hooldus sisaldab pinnapuhastust, teemantlihvimist, maski ja päevakreemi.

Teemantlihvimine näole + ultraheli puhastus komplekshooldus 90min 60.00€
Teemantlihvimine näole + süstivaba mesoteraapia komplekshooldus 90min 60.00€

Protseduuri toime

  • Ergutab pindmist vereringet ja kiirendab naha uuenemist
  • Puhastab, värskendab, pehmendab ja elustab nahka
  • Silub pindmisi kortse ja pinguldab lõtvunud nahka
  • Tasandab ja pehmendab aknearme
  • Puhastab naha ummistunud pooridest, alandab põletikku
  • Aitab vabaneda aknest
  • Pidurdab naha enneaegset vananemist

Teemantlihvimine on naha mehaaniline koorimine teemantotsikutega aparaadi abil. Protseduuri tehakse otsikute abil, mis on kaetud laserlihvitud teemanditega ning koos vaakumi puhastava  ja stimuleeriva toimega.

On nahasõbralikum kui keemiline koorimine. Seetõttu sobib see protseduur ka kõige tundlikumale nahale. Protseduur on valutu ja on võimalik teha ühekordselt, et värskendada ja uuendada nahka või teostada pikemaid hoolduskuure tugevama efekti saavutamiseks. Tavaliselt on peale hooldust tulemus kohe märgata, paranenud on naha tekstuur ja välimus. Lisaks suurendab protseduur kollageeni ja elastiini hulka nahas ning kiirendab uute, tervete naharakkude kasvu. Tedretähed, pigmendilaigud ja ilmekusejooned on kadunud või vähenenud. Armid on vähemmärgatavad ning nahk on pehmem, siledam ja noorem. Sobib kõikidele vanusegruppidele, meestele, naistele ning kõikidele nahatüüpidele.

Näohoolduseks kasutame Eldan tooteid.

Protseduur on vastunäidustatud juhtudel, kui näol esinevad mädapaised, lahtised haavad, herpes ja kuperoosa.

Kuuri on soovitatav läbi viia aastaajal, mil esineb vähem päikesevalgust, sest peale lihvimist on nahk ultravioletkiirte suhtes tundlikum.

Samuti ei tohiks pärast protseduuri 2 nädalat sauna ja solaariumit kasutada.