Fibroblast

Fibroblast, revolutsiooniline nahka pinguldav protseduur.

Fibroblast silmaalused 150.00€

Fibroblast silmalaud 150.00€

Fibroblast otsmiku miimikakortsud 100.00€

Fibroblast põskedele 180.00€

Fibroblast nina ja suunurkade vahelised kortsud 120.00€

Fibroblast huuleümbrus 180.00€

Fibroblast dekoltee 200.00€

Fibroblast sünnitusjärgsed venitusarmid, hind kokkuleppel ja vaja eelnev konsultatsioon

Purebeau Fibroblast on mittekirurgiline ja mitteinvasiivne protseduur, mille eesmärk on nahka tõsta ja trimmida, vähendades üleliigset nahka, silmaaluseid turseid ja kortse ning siludes “kanavarbaid”. Protseduur vähendab silmalaugude lõtvust ning seda peetakse kortsude silumises ja laugude pinguldamises murranguliseks. Protseduuriks kasutatava seadme otsaga tekitatakse üliväike plasmaatiline sähvatus, mis suunatakse naha pinnal olevasse mikromillimeetri suurusesse punkti. Punkti vahetus läheduses nahk pinguldub, selle tulemusena väheneb üleliigne nahk, silutakse silmaaluseid kortsukesi ning paraneb silmalaugude toonus. Soovitud tulemuse saavutamiseks tehakse nahale mitmeid pisikesi pruune täpikesi neid strateegiliselt paigutades. Nahk täpikeste ümber pinguldub, sest rakud tõmbuvad teineteisele lähemale.

Proseduuri eelised

Fibroblast protseduur ei tekita nn “ületrimmitud” tulemust, sest pinguldatakse vaid loomulikku lõtvunud nahka. Esimesed tulemused on näha juba protseduuri ajal.

Kuidas Fibroplast toimib?

Seadme otsas tekib imeväike nn plasmaatiline sähvatus, mis suunatakse naha pinnal olevasse imeväiksesse mikromillimeetri suurusesse punkti. Selle pindmise punkti vahetus läheduses nahk pinguldub. Paljudest sarnastest punktidest moodustub naha pinnal võrgustik, mis sõltuvalt töödeldavast piirkonnast eeldab punktide erinevat paigutust ja erinevat töötlemise järjekorda. Nahapiirkond on silmnähtavalt paremas toonuses. Peale protseuuri on oodata tugevat punetust ja turset eriti silmade ümber. Taastumisaeg on 4-7 päeva, mis nõuab kindlasti kodurežiimi.

Vastunäidustused protseduurile

  • Diabeet
  • Melanoom
  • Vitiliigo
  • Hiljuti tehtud keloid- ehk liiglihaarmide eemaldamise operatsioon
  • Südamestimulaator
  • Rase, rinnaga toitmine
  • Ravimid isotretinoin ( Roaccutane ), tretinoiin ( Retin A ), tetratsükliin
  • Nahatraumad, infektsioonid, põletikulised protsessid
  • AIDS / HIV