Eldan ja Aqua Peel

Eldan

Salongist on võimalik kaasa osta Eldan näohooldustooteid.

Kõik näohooldused sisaldavad konsultatsiooni ja näonaha analüüsi. Kosmeetik määrab teie nahatüübi ning sellest lähtuvalt valite koos sobivaima hoolduse. Lisaks jagab kosmeetik soovitusi koduseks hoolduseks ning vajadusel kuuri teostamiseks.

NÄOHOOLDUSED

Anti Age näohooldus meestele 60min 45.00€
Sügav näopuhastus mehaaniline + ultraheli 60min 45.00€

Hooldus sisaldab pinnapuhastust, näonaha analüüsi, koorimist, aurutamist, ultraheli ja mehaanilist puhastust, maski, silma- ja päevakreemi.

Eldan Acnevect aknet ennetav ja raviv hooldus 60min 45.00€

Hooldus, mis aitab puhastada ja hooldada probleemset nahka, vähendada rasueritust ning taastada nahapinnavärskuse ja klaari jume.

Hooldus sisaldab, näonaha analüüsi, naha puhastust ja toniseerimist, koorimist, aurutamist, mehaanilist puhastust, maski, seerumit, silma- ja päevakreemi.

Eldan rasuse naha tõhusalt niisutav hooldus 60min 45.00€

Hooldus sisaldab, näonaha analüüsi, naha puhastust ja toniseerimist, koorimist, aurutamist, mehaanilist puhastust, maski, seerumit, silma- ja päevakreemi.

Eldan probleemse naha hooldus + alginaat mask 60min 45.00€

Hooldus sisaldab, näonaha analüüsi, naha puhastust ja toniseerimist, koorimist, aurutamist, mehaanilist puhastust, alginaatmaski, seerumit, silma- ja päevakreemi.

Näohooldus õpilasele või üliõpilasele 60min 35.00€

Hooldus sisaldab näonaha analüüsi, pinnapuhastust, koorimist, aurutamist, mehhaanilist pooride puhastamist, maski, silma- ja päevakreemi.

Puhastav näohooldus 60min 40.00€

Hooldus sisaldab pinnapuhastust, näonaha analüüsi, koorimist, mehhaanilist puhastust, näo ja dekoltee massaaži, maski ( silmad, huuled, nägu) ning silma- ja päevakreemi.

Noorendav näohooldus 60min 40.00€

Looduslikke mineraalseid koostisosi sisaldavad tooted on nahka turgutava, vananemist ennetava, puhastava, niisutava ja värskust taastava toimega.

Hooldus sisaldab pinnapuhastust, näonaha analüüsi, koorimist, näo ja dekoltee massaaži, maski ( silmad, huuled, nägu) ning silma- ja päevakreemi.

Niisutav ja rahustav näohooldus 60min 40.00€

Rahustava ja lõõgastava toimega näohooldus ärritunud ja punetavale näole.

Hooldus sisaldab pinnapuhastust, näonaha analüüsi, naha koorimist, näo- ja dekoltee massaaži, mask ( silmad, huuled, nägu) ning silma- ja päevakreemi.

Silmahooldus Eye Lift 30min 25.00€

Hooldus, mis aitab märgatavalt kaasa kortsude, tursete ja tumedate silmaaluste vähendamiseks.

Hooldus sisaldab silmaümbruse puhastust, koorimist ensüümkoorijaga, 5-7 min. massaaži silmaümbrusele ja kompressid maskiga. Kõige lõpuks silmakreem.

Noorendav näohooldus + Eye Lift 90min 50.00€

Vananemist ennetav, puhastav ning kortse ja tumedaid silmaaluseid vähendav hooldus.

Hooldus sisaldab pinnapuhastust, silmaümbruse puhastust, näonaha analüüsi, koorimist, silmaümbruse koorimist ensüümkoorijaga, 5-7 min. massaaži silmaümbrusele, maski, silmade kompressid maskiga ning silma- ja päevakreemi.

Näo, dekoltee ja kaela klassikaline massaaž alginaatmaskiga 30min 25.00€

Hooldus sisaldab näonaha pinnapuhastust, näo ja dekoltee massaži, alginaatmaski, silma- ja päevakreemi.

Selja või dekoltee kombineeritud puhastus 30min 30.00€

Hooldus sisaldab pinnapuhastust, koorimist, mehhaanilist puhastust ja kreemi.

Aqua Peel näole 45min 40.00€
Aqua Peel nägu + kael + dekoltee

Aqua Peel nägu + kael

60min

60min

50.00€

45.00€

Hooldus sisaldab meigi eemaldamist, naha puhastamist õrnatoimelise vaakumiga, õrna keemilist koorimist, ekstraheerimist ehk ummistunud pooride eemaldamist, niisutamist.

Aqua Peel on populaarne Hollywoodi staaride seas. Toimet märkad kohe peale esimest protseduuri. Nahk on sile ja niisutatud. Toime on väga tõhus ja kaob liigne rasu, vistrikud, komedoonid ja surnud naharakud. Surnud nahaosakesed kooritakse ja imetakse raviotsikuga ühendatud torusse. Ühtlasi tuleb otsiku avadest samal ajal välja raviseerum. Mustus ja surnud naharakud eemaldatakse ja puhtasse nahka imenduvad toitvad ja niisutavad vitamiinid. Protseduur kestab umbes 40 minutit ja toime avaldub neljal viisil:

Puhastus, naha korrastamiseks eemaldatakse surnud naharakud. Selle jaoks kasutatakse õrnatoimelist vaakumit.

Koorimine, nahale kantakse koorimiskreem, mis eemaldab mustuse ja ummistunud poorid.

Ekstraheerimine, ummistunud poorisisu kõrvaldatakse ning ei ole vaja mehaanilist puhastust.

Niisutamine, nahatüübile sobiv mask ja seerum.

Aqua Peel on uus näohooldus, mida pakub Tartus ainult Tsikiita Ilustuudio ja Thaleia Stuudio.