Eldan ja Aqua Peel

Eldan

Itaalia luksusbrändi Eldan näohooldustooteid on võimalik salongist kaasa osta.

Kõik näohooldused sisaldavad konsultatsiooni ja näonaha analüüsi. Kosmeetik määrab teie nahatüübi ning sellest lähtuvalt valite koos sobivaima hoolduse. Lisaks jagab kosmeetik soovitusi koduseks hoolduseks ning vajadusel kuuri teostamiseks.

NÄOHOOLDUSED

Atraumaatline näo sügavpuhastus 60min 60.00€

Avab ja puhastab poore. Pehmendab ja eemaldab surnud naha osakesed ning vähendab pigmentatsiooni. Protseduur on valutu. Atraumaatlise sügavpuhastuse eelis, ei ole otsest mehaanilist survet nahale. Peale protseduuri puudub punetus ja paistetus. Võib teostada igal aastaajal jai gas vanuses. Sobib tundlikule, rasusele, post-akne, õhukesele, kuperoosa nahale ning  kellele keelatud aurutamine. Sobib rasedatele naistele ja teismelistele. Tundlikule nahale, kellel on valus mehaaniline puhastus.

Hooldus sialdab naha puhastust, toniseerimist, vastavalt nahatüübile koorija ja happekoorija, rahustavat maski, SPF kreemi.

Uus! Hyaluron Spray nägu 75min 50.00€
Hyaluron Spray nägu + kael+ dekoltee 90min 65.00€
Anti Age näohooldus meestele 60min 50.00€
Sügav näopuhastus mehaaniline + ultraheli 60min 50.00€

Hooldus sisaldab pinnapuhastust, näonaha analüüsi, koorimist, aurutamist, ultraheli ja mehaanilist puhastust, maski, silma- ja päevakreemi.

Eldan Acnevect aknet ennetav ja raviv hooldus 60min 50.00€

Hooldus, mis aitab puhastada ja hooldada probleemset nahka, vähendada rasueritust ning taastada nahapinnavärskuse ja klaari jume.

Hooldus sisaldab, näonaha analüüsi, naha puhastust ja toniseerimist, koorimist, aurutamist, mehaanilist puhastust, maski, seerumit, silma- ja päevakreemi.

Eldan rasuse naha tõhusalt niisutav hooldus 60min 50.00€

Hooldus sisaldab, näonaha analüüsi, naha puhastust ja toniseerimist, koorimist, aurutamist, mehaanilist puhastust, maski, seerumit, silma- ja päevakreemi.

Eldan probleemse naha hooldus + alginaat mask 60min 50.00€

Hooldus sisaldab, näonaha analüüsi, naha puhastust ja toniseerimist, koorimist, aurutamist, mehaanilist puhastust, alginaatmaski, seerumit, silma- ja päevakreemi.

Näohooldus õpilasele või üliõpilasele 60min 45.00€

Hooldus sisaldab näonaha analüüsi, pinnapuhastust, koorimist, aurutamist, mehhaanilist pooride puhastamist, maski, silma- ja päevakreemi.

Mehaaniline puhastav näohooldus 60min 55.00€

Hooldus sisaldab mehaanilist puhastust, näonaha analüüsi, koorimist, mehhaanilist puhastust, näo ja dekoltee massaaži, maski ( silmad, huuled, nägu) ning silma- ja päevakreemi.

Noorendav näohooldus 60min 50.00€

Looduslikke mineraalseid koostisosi sisaldavad tooted on nahka turgutava, vananemist ennetava, puhastava, niisutava ja värskust taastava toimega.

Hooldus sisaldab pinnapuhastust, näonaha analüüsi, koorimist, näo ja dekoltee massaaži, maski ( silmad, huuled, nägu) ning silma- ja päevakreemi.

Niisutav ja rahustav näohooldus 60min 50.00€

Rahustava ja lõõgastava toimega näohooldus ärritunud ja punetavale näole.

Hooldus sisaldab pinnapuhastust, näonaha analüüsi, naha koorimist, näo- ja dekoltee massaaži, mask ( silmad, huuled, nägu) ning silma- ja päevakreemi.

Silmahooldus Eye Lift 30min 30.00€

Hooldus, mis aitab märgatavalt kaasa kortsude, tursete ja tumedate silmaaluste vähendamiseks.

Hooldus sisaldab silmaümbruse puhastust, koorimist ensüümkoorijaga, 5-7 min. massaaži silmaümbrusele ja kompressid maskiga. Kõige lõpuks silmakreem.

Noorendav näohooldus + Eye Lift 90min 65.00€

Vananemist ennetav, puhastav ning kortse ja tumedaid silmaaluseid vähendav hooldus.

Hooldus sisaldab pinnapuhastust, silmaümbruse puhastust, näonaha analüüsi, koorimist, silmaümbruse koorimist ensüümkoorijaga, 5-7 min. massaaži silmaümbrusele, maski, silmade kompressid maskiga ning silma- ja päevakreemi.

Näo, dekoltee ja kaela klassikaline massaaž alginaatmaskiga 30min 25.00€

Hooldus sisaldab näonaha pinnapuhastust, näo ja dekoltee massaži, alginaatmaski, silma- ja päevakreemi.

Selja või dekoltee kombineeritud puhastus 30min 30.00€

Hooldus sisaldab pinnapuhastust, koorimist, mehhaanilist puhastust ja kreemi.

Hydra Facial Aqua Peel näole 45min 50.00€
Hydra Facial Aqua Peel nägu + kael + dekoltee

Hydra Faical Aqua Peel nägu + kael

60min

60min

60.00€

55.00€

Hooldus sisaldab meigi eemaldamist, naha puhastamist õrnatoimelise vaakumiga, õrna keemilist koorimist, ekstraheerimist ehk ummistunud pooride eemaldamist, niisutamist.

Hydra Faical Aqua Peel on populaarne Hollywoodi staaride seas. Toimet märkad kohe peale esimest protseduuri. Nahk on sile ja niisutatud. Toime on väga tõhus ja kaob liigne rasu, vistrikud, komedoonid ja surnud naharakud. Surnud nahaosakesed kooritakse ja imetakse raviotsikuga ühendatud torusse. Ühtlasi tuleb otsiku avadest samal ajal välja raviseerum. Mustus ja surnud naharakud eemaldatakse ja puhtasse nahka imenduvad toitvad ja niisutavad vitamiinid. Protseduur kestab umbes 40 minutit ja toime avaldub neljal viisil:

Puhastus, naha korrastamiseks eemaldatakse surnud naharakud. Selle jaoks kasutatakse õrnatoimelist vaakumit.

Koorimine, nahale kantakse koorimiskreem, mis eemaldab mustuse ja ummistunud poorid.

Ekstraheerimine, ummistunud poorisisu kõrvaldatakse ning ei ole vaja mehaanilist puhastust.

Niisutamine, nahatüübile sobiv mask ja seerum.

Hydra Facial Aqua Peel on näohooldus, mida pakub Tartus ainult Tsikiita Ilustuudio ja Thaleia Stuudio.