WaxPen vahatamiskomplekt kulmudele ja näole

10.80

3 makset 3.60€ kuus, ilma lisatasudeta. Modena

Kirjeldus

WaxPen vahatamiskomplekt kulmudele ja näole.

Kiire ja efektiivne. Aplikaatrorit on väga lihtne kasutada. Sobib kõigile nahatüüpidele. Ideaalselt sobib ülitäpseks peenikeste ja udupeenikeste karvade eemaldamiseks ning ei ärrita tundlikku nahka ja õrna näopiirkonda. Efektiivne ka lühikestel karvakestel, alates 1,5 mm. Tulemus püsib kuni 4 nädalat. Sobib kasutamiseks kulmudele, ülahuule piirkonnale ja lõuale. Võimaldab teha kuni 20 protseduuri. WaxPen vaha koostis on ainulaadne, mis ei vaja kuumutamist. Looduslikud koostisosad. Dermatoloogiliselt testitud. Ei sisalda parabeene. Niisutava ja toitev. Antibakteriaalne mõju.

Kasutamine:
Puhastage depilatsiooniala õlivaba meigieemaldajaga.
Enne protseduuri alustamist veenduge, et WaXPeni vaha temperatuur oleks vähemalt 20°C. Kui vaha ei saa aplikaatorist välja, veenduge, et toatemperatuur oleks üle 20°C ja vaha aplikaator oleks toatemperatuuril olnud vähemalt kolm tundi.
Võtke aplikaator, aeglaselt keerates päripäeva suunas aplikaatori ülaosas, pigistage välja vaha piisav kogus.
Kandke vaha soovitud alale aplikaatori otsa abil karvade kasvu suunas.
Vajutage pabeririba kindlalt peale ja siluge seda karvade kasvu suunas, samal ajal riba ots peaks olema vahast vaba piirkonnas.
Ühe käega pingulda nahka, teise käega tõmmake riba järsult karvade kasvu vastassuunas.
Valu vähendamiseks eemaldage riba kiire liigutusega, hoides seda naha lähedal. Vajadusel korrake protseduuri.
Vahajääkide naha puhastamiseks kasutage depileerimisjärgseid puhastuslappe, mis samaaegselt nahka rahustavad ja niisutavad.