CharmLashes Perming Lotion koolutusemulsioon 5 ml

19.50

3 makset 6.50€ kuus, ilma lisatasudeta. Modena

Kirjeldus

CharmLashes Perming Lotion koolutusemulsioon 5 ml

Koolutusemulsioon on nüüd saadaval unikaalses õhukindlas dosaatoris. Pakend sisaldab 5 ml emulsiooni, millest jätkub enamaks kui 30 hoolduseks ja pakendis olev toode säilib värskena vähemalt 6 kuud pärast avamist. Tänu uuenduslikule pakendile on tehnikutel võimalik hooldust teostada kiiremini ja maksimeerida seeläbi oma tulu. Lisaks on uuendusliku pakendi kasutamisel materjalikadu minimaalne. Oluline on märkida, et pehmetoimelise koostise tõttu:

Võib emulsiooni kanda kogu ripsmete pikkusele.
Kliendi ripsmed näevad välja pärast mitmekordsete lash lifti hoolduste järel välja sama perfektsed nagu esmakordse hoolduse korral.
Võib hooldust korrata juba 3-4 nädala pärast, tooted ei kahjusta ripsmeid, kuigi hoolduse tulemus püsib 6-8 nädalat.
Puudub iseloomulik lõhn.

Ripsmete koolutamine ja fikseerimine:
nõrgad/kahjustunud ripsmed 7 min
keskmised ripsmed 8 min
tugevad ripsmed 9 min
väga tugevad ripsmed 10 min

Toode on mõeldud professionaalseks kasutamiseks!

NB! Kui toote esmakordsel avamisel ei tule toodet pumbates kohe pudelist välja, siis keerake pudelit ja pumbake samaaegselt kuniks toodet hakkab tulema. Mitte mingil juhul ärge keerake korki maha, sest see rikub emulsiooni.

Koostis: Aqua, Thiolactic Acid, Cetearyl Alcohol, Parfum, Ethanolamine, Glyceryl Stearate, Caprylic/Capric Triglyceride, Hydroxyethylcellulose, Ammonium Thiolactate, Glycerin, PVP, Tocopherol, Glycine Soja Oil, Helianthus Annuus Seed Oil, Sodium Lauryl Sulfate, Ethylhexylglycerin, Disodium EDTA, Diammonium 2,2’-Disulfanediyldipropanoate, Diethanolamine, Phenoxyethanol, Sodium Chloride, Sodium Sulfate, Cinnamal, Linalool, CI 17200