CharmLashes FixingLotion fikseerimisemulsioon õhukindlas dosaatoris 5 ml

19.50

3 makset 6.50€ kuus, ilma lisatasudeta. Modena

Kirjeldus

CharmLashes FixingLotion fikseerimisemulsioon õhukindlas dosaatoris 5 ml

Kandke ripsmete juurest ülespoole. Peenemate ripsmete puhul jätke vedelik 7 minutiks ja paksematele ripsmetele jätta vedelik 7-10 minutiks. Toode tuleb täielikult eemaldada.

Soovitav on kanda kaitsekindaid. Vältida silma sattumist. Loputage kohe, kui toode on silma sattunud. Vältida kokkupuudet nahaga. Kaitske silmi silikoonplaadiga kasutamise ajal. Sisaldab vesinikperoksiidi.

Kasutage 2 kuu jooksul pärast avamist. Hoida jahedas ja pimedas kohas. Hoida pakend alati tihedalt suletuna. Ärge jätke lahti ja otsese päikesevalguse kätte. Toode on mõeldud professionaalseks kasutamiseks.

NB! Kui toote esmakordsel avamisel ei tule toodet pumbates kohe pudelist välja, siis keerake pudel pea alaspidi ja pumbake samaaegselt kuniks toodet hakkab tulema. Mitte mingil juhul ärge keerake korki maha, sest see rikub emulsiooni.

Koostis: Aqua, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Caprylic/Capric Triglyceride, Glycerin, Parfum, Hydroxyethylcellulose, PVP, Tocopherol, Sodium Lactate, Lactic Acid, Hydrogen Peroxide, Glycine Soja Oil, Helianthus Annuus Seed Oil, Sodium Lauryl Sulfate, Ethylhexylglycerin, Phenoxyethanol, Linalool