Brow Perm kulmude modelleerimise komplekt

20.50

3 makset 6.83€ kuus, ilma lisatasudeta. Modena

Kirjeldus

Brow Perm kulmude modelleerimise protseduur on näidustatud kulmude asümeetria puhul. Kui kulmud kasvavad vales suunas ja kulmukarvad on liiga jäigad.

Brow Perm komplekt sisaldab:

Segu №1 kulmude lamineerimiseks «Brow Lift», 2 ml
Segu №2 kulmude lamineerimiseks «Brow Sculpt», 2 ml
Segu №3 kulmude lamineerimiseks «Brow Essence», 2 ml

Puhastage kulmud õlivaba puhastusvahendi abil meigist, tolmust ja rasust. Ripsmeharjaga kammige karvakesed õigesse suunda. Kandke kulmudele õhuke kiht kompositsiooni 1. Jätke 10-15 minutit, sõltuvalt karva paksusest ja tihedusest. 10 minutit õhemate puhul, 12-15 minutit – tihedad ja paksud.
Parema tulemuse saavutamiseks katke kulmude ümbrus hoolikalt ja asetage peale kuuma veega leotatud puuvillapadjakesed kohe peale kompositsiooni 1 kandmist. Eemaldage kompositsiooni 1 kuiva vatipadjaga, järgides karva kasvu suunda. Kandke kompositsioon 2. Jätke 10-15 minutiks, sõltuvalt karva paksusest ja tihedusest. Eemaldage hoolikalt kompositsioon 2 kuiva vatipadjaga. Enne kulmudevärvi pealekandmist eemaldage hoolikalt liim. Värvige kulmud professionaalse kulmuvärviga. Hennaga värvimine on lubatud ainult 24 tundi pärast kulmude kujundamist.
Eemaldage värv kuiva vatipadjaga. Puhastusvedeliku abil eemaldage järelejäänud värv. Kandke lamineerimiseks kulmude piirkonda «Brow Essence» kompositsioon 3 ja hoidke paar minutit. Ärge peske ega eemaldage.
Soovitame vältida kulmude pesemist, vanni, intensiivseid füüsilisi harjutusi või spa või sauna külastamist 24 tundi pärast lamineerimist.