Bio Henna Premium Kit

108.00

3 makset 36.00€ kuus, ilma lisatasudeta. Modena

Laost otsas

Kirjeldus

Bio Henna Premium Kit

Komplektis 6 värvi. Pruun, helepruun, tumepruun, kohvipruun, pähkel ja kastanpruun.

Henna – on 100% naturaalne looduslik vahend ripsmete ja kulmude värvimiseks. Erinevalt keemilisest kulmu- ja ripsmevärvist, kus kasutatakse ammoniaaki või oksüdanti, hennat segatakse ainult veega. Bio Henna Premium henna soodustab ripsmete ja kulmukarvade taastumist ja kasvu.
Tänu orgaanilistele komponentidele, henna ei oma kasutamises vastunäidustusi, on ohutu allergikutele ja rasedatele. Erandina võib olla vaid individuaalne henna talumatus.

ÜHTLANE VÄRVIMINE
Erinevalt konkurentidest, Bio Henna ei tekita värvimisel soovimatuid laike, ühtlaselt värvib nii kulmukarvakesi kui ka toneerib nahka. Tänu naturaalsetele värvidele on lahendatud probleem värvi valimisega heledate juustega inimestele. Hennavärv tuleb aegamisi maha, muutudes heledamaks ja ühtlaselt pestes nahalt maha.

NATURAALNE TULEMUS
Segage 1:2, üks osa Bio Hennat ja kaks osa vett. Need kogused on loomuliku volüümi varjundi ja kulmude täitmise efekti saavutamiseks.

ERK TULEMUS
Segage 1:1, Bio Hennat ja vett. Antud kogused sobivad tihedatele kulmudele, et muuta neid erksamaks ja anda kuju, samuti ka hõredatele kulmudele, et täita tühimikud.

Koostis: Lawsonia Indian, Lawsonia Iranian, Lawsonia Egyptian, Lawasonia Saudi, Lawsonia of Kenya, Theobroma ( family Malvaceae), Indigofera, 2,4-Diaminophenoxyethanol HCL

24h enne kasutamist on soovitav allergiatest.