Ripsmed ja kulmud

Teenus Kestvus Hind
Lash Velvet või lamineerimine kulmudele ja ripsmetele
Ripsmete lamineerimineLash Velvet või lamineerimine kulmudele modelleerimisega

Brow Botox kulmudele

120min
90min90min

90min

65.00€
45.00€45.00€

45.00€

Lash Velvet ripsmetele 90 min 55.00€
Lash Botox 90 min 50.00€
Ripsmete ja kulmude värvimine hübriidvärviga ning korrigeerimine 45min 29.00€
Kulmude modelleerimine niiditehnikaga ja värvimine 45min 29.00€
Kulmude korrigeerimine / kujundamine + keratiin 15 min 20.00€
Kulmude värvimine hübriidvärviga ja korrigeerimine + keratiin 30 min 22.00€
Ripsmete värvimine hübriidvärviga 25min 20.00€
Kulmude värvimine hübriidvärviga + keratiin 15min 20.00€
3D kulmu hooldus + keratiin 45 min 29.00€
Hennaga kulmude värvimine ja modelleerimine 60 min 29.00€
Lash Lift koos ripsmete värvimisega + keratiin 60min 45.00€

Lash Botox ehk ripsmebotox on naturaalsete ripsmete hooldamise protseduur, mis on suunatud ripsmete kohevuse suurendamiseks 40% võrra ja iga ripsmekarva läbimõõdu suurendamiseks. Botox on ripsmekarvale raviv, mis tugevdab karva seespidiselt ja muudab ripsmed volüümikamaks. Botox püsib peal 3 kuud, kuni langeb loomulik karv välja.

Lash Velvet on esimene protseduur, mis sobib kulmudele, ülemistele ja alumistele ripsmetele. Taastab ja hooldab kulmud ning ripsmed. Muudab visuaalselt pikaks, paksuks, tumedaks ja läikivaks kogu pikkuses. Protseduur ei kahjusta naturaalseid ripsmeid ega kulme. Mõju kestab 3-6 nädalat. Vastunäidustused on rasedus, silmahaigused ja hormoonravi.

Lash Lift on suurepärane võimalus oma silmi rõhutada. Ripsmete kaarjas, pilkupüüdev koolutus püsib 6-8 nädalat. Enam ei pea koolutamiseks tüütuid koolutajaid kasutama. Keemilist koolutamist saab teostada ka lühikestele ja täesti nn pulksirgetele ripsmetele. Lash lift protseduuri käigus töödeldakse kliendi naturaalseid ripsmeid kahjustamata. Protseduur ei kahjusta ripsmete kasvutsüklit ja ei vigasta ripsmejuurt. Ripsmete koolutamise protseduuril kasutame kõige uuemat tehnoloogiat, mis ei kahjusta ripsmeid.

Ripsmepikendused

Teenus Hind
Ripsmete paigaldus 50.00€
Hooldus 40.00€
Volüümripsmete paigaldus 65.00€
Volüümripsmete hooldus 55.00€
Kivikesed 05.00€
Ripsmepikenduste eemaldamine 20.00€

Salongis kasutame töös erineva pikkuse ja paksusega ripsmeid. Soovitav hooldus 2-4 nädala tagant.

NB! Kui viimasest hooldusest või paigaldusest on möödas väga palju aega ning eelmise ripsmetehniku töö on ebakvaliteetne ja selle parandamine võtab kauem aega kui tavaline hooldus, siis on hoolduse hind kokkuleppel.

Kui kaua püsivad ripsmepikendused?

Ripsmete eluiga on 3 kuud, seega tuleks regulaarselt käia iga 2-3 nädala tagant ripsmeid hooldamas, et säilitada ripsmete loomulik ilu. Hooldus kestab umbes 1 tund ja selle käigus asendatakse väljalangenud ripsmed uutega.

Kuidas hoolitseda koduselt oma ripsmete eest?

Kindlasti peab kasutama meigi eemaldamisel õlivaba kosmeetikat. Samuti oleks soovitav vältida õlirikaste kreemide sattumist otse ripsmetele. Samuti ei ole esimese 24 tunni jooksul peale paigaldamist soovitav minna sauna ja ripsmeid märjaks teha. Ripsmeid ei tohi kindlasti mehaaniliselt koolutada ja silmi hõõruda.

Kas ripsmepikendusi on võimalik eemaldada ja kuidas?

Seda protseduuri tuleks teha kindlasti ripsmetehniku juures. Selleks kasutatakse spetsiaalset liimi lahustavat vahendit, mis siis täielikult eraldab oma ripsmekarva külge liimitud pikenduse. Eemaldamine kestab 30 minutit.